Poslanecký klub NOVÉ MICHALOVCE

Vládne strany OĽANO, SAS a SME RODINA budú mať v mestskom zastupiteľstve v Michalovciach nový opozičný poslanecký klub, ktorý pod názvom Nové Michalovce bude predstavovať jedinú alternatívu voči väčšinovej skupine poslancov zo strany SMER-SD a SNS.

Klub Nové Michalovce bude pracovať v 5 člennom zložení a tvoria ho poslanci Milan Kaplan z volebného obvodu Juh, Radovan Geci pre obvod Západ-Hrádok, Filip Kaľavský zastupujúci časť Stráňany+SNP+IBV a Anna Berešová s Jánom Váradym z volebného obvodu Východ. Cieľom klubu je napĺňať volebný program s ktorým sme oslovili Michalovčanov ešte v roku 2018 pri komunálnych voľbách, ale tiež dôsledná kontrola vedenia mesta tak, aby pri každom rozhodnutí, ktoré orgány mesta príjmu bol naplnený predovšetkým záujem mesta a jeho občanov. Budeme neustále prichádzať s novými nápadmi a riešeniami, ktoré posunú Michalovce dopredu a aj keď si uvedomujeme naše postavenie v opozícii, tak prinajmenšom chceme byť inšpiráciou pre tú časť obyvateľov mesta, ktorá volá po zmene systému a spôsobe vládnutia rovnako tak, ako na celoštátnej úrovni.

Veríme, že vás zaujíma život v našom meste a pokiaľ chcete čokoľvek vo svojom okolí ovplyvniť, prípadne máte pre nás akékoľvek námety a podnety, resp. potrebujete pomôcť s určitým problémom v meste, tak nás neváhajte kontaktovať či už na našich zverejnených kontaktoch na stránke mesta Michalovce, alebo tiež cez facebook na našich osobných stránkach, prípadne na stránke Nové Michalovce. Tešíme sa na spoluprácu.

Milan Kaplan

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.